Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Beta Çiçek Evi: Yeni markası online sipariş çiçek gönder cicekmi.com hizmeti ile Tüm Özel Günlerde Yanınızda...


Beta Çiçek Evi yolculuğuna tüm özel anlarda sevdiklerinizin ve sizin yanınızda olmak üzere başladı. Hayatın hüzünlü, mutlu, başarı dolu anlarını önemseyen ve yaşama hoş anlar kazandırmak üzere başlayan yolculuk bugün geldiği noktada marka değeri taşıyor. Cicekmi.com, sektörün dinamiklerini bilen ekibiyle birlikte yenilikçi, modern, hedef kitlenin beklentilerini ve isteklerini yöneten bir hizmet sunuyor.
Çiçekler Sevgililer Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, terfi, tebrik ve kutlama gibi özel anlarda tercih ediliyor, yüzlerde gülümseme, kalplerde mutluluk oluşturuyor. Hislerin en somut yansıması olan çiçekleri sevdiklerinizin yaşamına renk kazandırmak ve yanındayım mesajını vermek istediğiniz her anda en iyi çiçek gönderme sitesi olarak “cicekmi.com” 7/24 sizinle!
Bir buket gül, saksıda yetişen çiçekler, sevimli sukulent tasarımları, saksıda palmiye, minimal bahçe ya da şık tasarımıyla cezbeden teraryum… Tasarım ekibimiz küresel çiçek pazarını yakından takip ederek sizlere özgün, şık, kaliteli çiçekçilik deneyimi sunuyor. Çiçeklere zaman zaman lezzetli çikolatalar eşlik ediyor, şık paketlerle birilerinin gününe anlam kazandırıyor.

Sevildiğini Hissettiren Özel Tasarım Çiçekler
Arkadaşa, aileye, eşe, sevgiliye çiçek göndermek isteyen herkese yüzlerde kocaman bir gülümseme oluşturacak özel tasarım çiçekler sunan cicekmi.com ekibi, modern detaylarıyla tasarıma özgünlük kazandırıyor. Cicekmi.com’dan çiçek alan herkes incelikli tasarımı gördüğü andan itibaren “seviliyorum, yalnız değilim” hissiyle sarmalanıyor. Motivasyonu artıran, sevgiyi hissettiren, yanındayım desteği veren birbirinden şık çiçek tasarımları bazen hoş bir saksıda bazen romantik bir ambalajda bazen ise heyecan verici dekoratif bir kutuda takdim ediliyor. Sürekli yenilenen ve gelişen çiçek koleksiyonlarımız en iyi çiçek gönderme sitesi olarak cazip fırsatlarla sizinle.


Yepyeni Bir Çiçek Gönderme Deneyimi için Buradayız
Cicekmi.com sektöre adım attığı ilk günden bu yana sizlerin çiçek gönderme heyecanına ortak oluyor, en kaliteli çiçek tasarımı ile sevdiklerinizin hayatına zarif dokunuşlarda bulunuyor. Mutluluk veren çiçekler, özel tasarımla buluştuğunda eşsiz bir hediyeye dönüşüyor. Sevgiliye, annenize, arkadaşlarınıza kısacası değer verdiğiniz herkese uygun çiçek göndermek istediğinizde cicekmi.com’dan dakikalar içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz. Çiçek markamız, kurumsal olduğu kadar profesyonel, profesyonel olduğu kadar ise samimiyetle hareket eden ve çiçek gönderme süreçlerini titizlikle yöneten gelişmiş bir ekibe sahip. Yepyeni çiçek gönderme deneyimi için siz de ekibimizle tanışın, sevdiklerinizi mutlu edin.

ÇiçekMi
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Çiçek Mi
Merhaba, 💐

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
01:23
×
Whatsapp   Ara